Agility nädalavahetus jõulumäel

Laupäeva esimeses pooles toimusid Jõulumäel Agility Eesti Meistrivõistlused, aga päeva teises pooles tunnelitekarikasarja viimane etapp, millest võtsime osa ka Firaga.
Esimene rada oli pigem kergem ja tuli meil kenasti välja, tulemuseks 0,
Teine rada oli veidi keerukam ja oli päris mitu kohta, kus tuli valida keerukam tunneli ots, kuid kõik tuli meil välja ja samuti tulemuseks 0.

Kahe puhta rajaga saavutasime etapi võidu jeii!!

Kokkuvõttes 6 etapi tulemustelt saavutasime auväärse teise koha!
 Õhtu poole toimus veel A0 võistlus, kus samuti osalesime Firaga. Esimene rada ei tulnud meil väga hästi välja, kuna ma ei jõudnud Firale jälle piisavalt kiiresti infot anda kuhu minna ja seetõttu tegi ta paar ülearust kaart ja oleks napilt ka ühest tunnelist mööda jooksnud, kuid tulemuseks oli ikkagi puhas jooks, kuigi kiirus polnud just hea tänu sellele susserdamisele. Rahul olen aga sellega, et varem pole Fira ühtegi võõrast rõngast hüpanud, kuid mingit probleemi sellest muidugi ei olnud.
Teine rada oli veidi parem, vähem jamasid, kuid ka siin unustasin ühe valsi ja saatsin koera tagantlõikamisega tunnelisse ja seega ei jõudnud peale tunnelit õigesse kohta ja Fira oleks napilt tõkest mööda läinud.
Kokkuvõttes oli ka see rada puhas ning I koht.




No comments: