Eesti agility meister - minu pisike must staar

Uskumatu.. siiani on mul seda raske uskuda. Ma läksin Eesti meistrivõistlustele osalema, kui täitsa ausalt mõelda, siis korra mõtlesin, et kes võiks mididest võita ja ideeliselt oleksime Firaga selleks võimelised, siis matsin selle idee maha, et ei, me oleme nii vähe A3 jooksnud ja seekord lähme vaatame seda Eesti suurimat agility võistlust ning tunneme rõõmu osalemise õigusest!
Esimesele rajal startisin esimese midi klaasi koerana.. ja jooksime ilusa puhta raja..
Juhtisime kaua, kuni viimane osavõtja jooksis samuti puhtalt ja õigepisut kiiremini. Seega kuna agility rada starditakse vastupidises järjekorras ehk liider viimasena, läksin mina starti eelviimasena. Teisele rajale minnes olin väga rahulik, sest olin selleks ajaks juba oma ühe puhta jooksuga Eesti meistrivõistlustelt nii rahul, et poleks oluline olnud, kuidas teine rada läheb. Ma ei mõelnud sellel ajal üldse järjestusele või tiitlile.
Teisel rajal kukkus esimene pulk, kuid kogu rada oli väga ilus..arvestades, et mitte ükski koer ei suutnud seda rada joosta 0 tulemusele.

Kahe raja kokkuvõttes on Fira esimene.. ma olen väga õnnelik ja tuleb tunnistada, et ma pole isegi unistanud, et Fira võiks olla Eesti agility meister
Minu suurimad tänud Fira kasvatajale Ljudmilale, tänu kellele on mul nii eriline koer :) 
Meie treenerile Stefile, kes meid järjekindlalt treeninud on! Ning muidugi kõikidele teistele koolitajatele, kes meid on edasi aidanud!!!No comments: