Kaua oodatud ja otsitud aga ikkagi ootamatu

Hoolimata sellest, et valmistud, otsid, teed põhjaliku analüüsi, tundub kutsika koju saabumine hoolimata kõigest ikkagi kuidagi ootamatu... Nüüdseks juba peaagu aasta olen otsinud endale uut kutsikat.. jah juba aasta on sellest kui Fun, mind jättis..
Valides seekord nii paljude erinevate tõugude vahel ja tehes sellest tulenevalt põhjaliku tõu taustauuringu, jõudsin ma saatuse tahte lõpuks ikkagi Mudini. Kusjuures juba mitu aastat tagasi vaatasin seda tõugu ja siis mõistes, et see tõug pole lihtsalt mulle. Aga täna patserdab mul kodus ringi ikkagi väike valge lammas.. Ronja :)
Eelmise aasta Eesti meistrivõistlustel augustis tutvustasin oma kallile abikaasale väga lahedat musta mudi, siis arvas Härra, et see tõug ei sobi. Iseloom ei sobi ja ei sobi ka välimus.. no eks vahest tuleb ikka kuulata, mis kodus räägitakse :) 
Aga, kes mind juba teab, siis aimab, et allandja ma pole seega.. veidi veenmist.. head argumendid.. halvemad valikud ja otsus käes.. kulus vaid 10kuud. Nüüdseks on on mu pere väga ühel meelel, et Ronja just oligi meil veel puudu. 

Ronjale ära toomise planeerimine oli ootamatult keeruline.. pole vist varem ühtegi reisi nii mitu korda täiesti ümber mõelnud..
Esimene plaan, et lähme abikaasaga kahekesi, vaatame Ungarit ja puhkame.
Teine plaan, et lähme koos kõpradega, mikrobussiga, võtame tsiklid ja vaatame Ungarit kaherattalise pealt..
Kolmas plaan, sõidan üski lennukiga..
Neljas ja lõplik plaan.. sõidan koos bokseri fänni Mariga, Atiboxile ja sealt tagasi teel Ungarist läbi.
See oli lihtsalt juhuste kokku langemine kui Mari mulle helistas ja ütles, et ma temaga Sloveeniasse sõidaksin, ma keeldusin, sest pidin Ungarisse minema.. helistasime üksteisele tagasi hetke pärast kui olime suutnud riigid Euroopa kaardil oma kohtadele asetada ja mõistsime, et see on väga hea plaan.

Kusjuures kõiki plaane sai kaalutud nii, et mingi hetk oli plaan paigas, täiesti kindel ja siis jälle uus plaan :D
Aga lõpp tulemus muidugi ei muutnud kordagi, ma lähen kennelisse Irhaberki, vaatan kuidas kõik asjad on ja otsutan koha peal.. kahjuks ei jäänud mulle eriti võimalust otsustada, ma ei oleks mitte kunagi uskunud, et mudid võivad nii julged, enesekindlad ja aktiivsed olla. Ronjaga koju jõudes ütles Kristo tabavalt, et bokseri kutsikas pole ka nii julge ja enesekindel nagu Ronja :)

Kuidas saab heleda juukseline laps endale sellise nime?Eks küsige minu healt sõbrannalt Mariannilt.. aga ühes olen ma täiesti kindel - nimi mõjutab last. Mul ongi kodus röövli tütar.. sündind Röövli tütar

Kui mind paljaks pole röövitud, siis  kohume järgmisel üritusel, astu julgelt ligi ja saa Ronjaga tuttavaks...No comments: