Roosa paelaga tüdruk
Kendra kutsikad sündisid 29.09.2009 ehk siis peaaegu poolteist aastat tagasi. Selles pesakonnas oli mul üks ja kindel lemmik, pisike roosa paelaga tüdruk. Selle kutsika otsustasin müüa viimasena, et kui saatus mängib minuga, siis jääbki mulle. Kuna kutsikas oli palju lubav oli talle kahjuks tahtja, Rootsist. Ta maksis käsirahagi ja olin kindel, et pisike piiga sõidabki peagi sinna. Olid juba asjad aetud, et mina viin koera Tallinna ja ostja tuleb vastu, ühtäkki ta aga enam ei soovinudki kutsikat. Olin väga õnnetu, sest see beebi oli minu lemmik ja selleks ajaks oli ta juba 5kuune, kui tuli välja et rootslane pole enam huvitatud. Ilmselt tekkis seal rahaprobleem aga see pole hetkel oluline.
Panin kutsika kurva südamega uuesti müüki, sest kolmandat suurt koera ma ikka väga veel endale ei tahtnud. Möödus paar nädalat ja siis tuli ostja USA-st, ei ole just kuigi kena mõte dobermanni kutsika lennutamisest USA-sse, aga endale ma teda ka ju ei saanud jätta. Uurisin pikalt veel ostja kohta ning põhjuste kohta, miks tahta loomulike kõrvade ja sabaga dobermanni väikesest Eesti kennelist. Vastused minu küsimustele olid aga ilusad ning seega algas uus operatsioon "Deli Ameerikasse", mis kulges üllatavalt lihtsalt. Pisike Delberta DeLorean lendas nädal pärast teisele mandrile.
Nüüd umbes täpselt aasta hiljem, kui minu lemmik kuts lendas Ameerikasse olen temast kuulnud ainult head. Suured saavutused tulevad üksteise järel. Ma olen väga rahul, et Deli just sinna läks kuhu ta läks ja ilmselt ei olnud rootslane ega mina talle õige omanik.

Ability Delberta DeLorean

IPO 1

Champion of Romania

Champion of Bulgaria

Balkan Winner

vWD-clear (vetgen)

DCM result negative


No comments: