Tubli tulemus A0/A1 klassisPühapäeval toimus koerteklubi Säde karikasarja teine etapp, mis oli meile tunduvalt edukam kui eelmine.
Kohtunikuks oli Stefi Praakli algajate radadel ning need rajad olid meile vägagi jõu kohased.
Esimese raja tulemuseks oli -5 nimelt ei jõudnud ma ise lõpusirgel piisavalt kiiresti spurtida ning Fira läks viimasest tõkest mööda, õnneks suunasin ta ringiga sellele tagasi ja tulemus oli kirjas. Kusjuures koos selle toreda ringitamisega oli Fira kiirus 4m/s. Olin koeraga väga rahul, ei sega teda, et stardis hoiab teda üsna võõras inimene või see, palju inimesi on raja ääres. Ise tundsin, et oleksin saanud selle raja veel kiiremini läbida, sest oli kohti kus avastasin ennast seismast :D
Teine rada läks veel paremini kui esimene, see oli ka lihtsam. Tulemuseks oli "clean run" ehk 0, kuid  ka sellel rajal oli äpardusi, kahjuks küll video materjali pole, kuid ühe tunneli ees jäi Fira peaaegu seisma, et pöörata end ringi ja klähvida ehk siis toimus tõsine arutelu, kas ma tõesti lähen tunnelisse ja kui jah, siis millisesse. Selle aruteluga kaotasime kindlasti aega, kuid tulemus oli siiski tubli. Teise raja kiirus oli 5,14m/s.
Kokkuvõtes saavutasime Firaga 4. koha 21 osavõtjast, tubli pisike sheltie :)
No comments: