27.04.2013 tõrked

27.04.2013 agility võistlused
Esimesel rajal tõrge tõkel ning Fira kihutas juba järgmisele takistusele ning DSQ, mille põhjustas tegelikult tõrge. Ikka väga kahju, aga vaadates kontakte on need korras, slaalomisse minek, mis eelnevatel võistlustel peavalu tegi on korras, mitte ükski tõkke ei kukkunud, seega olen tegelikult väga rahul selle rajaga. Minu arvates üks ilus jooks, aga vaadake ise :)


Teine agility rada taaskord elemendid, millega on varasemalt probleeme olnud töötavad ja me saame tõrke kaugushüppel, kuid seekord suudan koera kinni püüda ning teeme kaugushüppe ja saame -5 karistuspunkti.
Rahul olen slaalomisse sisenemisega, mille pärast muretsesin ning enamvähem tuli välja ka tagantlõikamine A tõkke eel ning muidugi poomilt tagasi pööramine tunnelisse, kus ma riskida ei julgenud ning pöörde käsku ei andnud, sest kiirused polnud üldse suured ja suure ringiga võis vabalt riskida.
Kusjuures koos rahuliku jalutuskäiguga kaugushüppe juures ja mõnusa ringiga peale poomi on ikkagi Fira kiirus ilus - 4.37 m/s


 Sellelt rajalt I koht
Hüpperajal kordub täpselt sama viga, tore kaugushüppe. Saame -5 karistuspunkti. Sellel rajal rikkusin ära veidi slaalomisse mineku, kus tõmbasin ilmselgelt liiga palju, kuid endiselt sai Fira täpselt pihtsa slaalomile ehk siis kõik kolm rada polnud slaalomiga probleeme. Eelmisel korral püstitatud eesmärk sai seega täidetud :)
Kiirus koos  tõrke ja slaalomi susserdusega 4.75 m/s, päris kena :) 

Ja kokkuvõtes ka sellelt rajalt I koht
Eks proovime järgmine nädalavahetus uuesti Jõulumäel :)
(Aitäh Jaanikale piltide ja videode eest!)


No comments: